1-6 noclegów
dla 2 osób
ponad 1200 hoteli
holiday plus
Zobacz ofertę hoteli

Delektuj się urlopem w jednym z wielu europejskich krajów.

Vouchery hotelowe holiday plus zawierają opłatę za noclegi. Śniadanie i kolację należy obowiązkowo opłacić w hotelu.

Polecane przez Gości

Niestety podczas wczytywania hoteli wystąpił błąd!
Oferta hoteli
91%
są bardzo zadowoleni z obsługi rezerwacji
89%
polecam zarezerwowany hotel
90%
zamierza ponownie spędzić wakacje w tym samym hotelu
Google logo
Siteminder logo
Bestquality logo
Holiday Check logo

Pakiety pobytowe
Informacje

Info & Kontakt

ważność
bon hotelowy
rezerwacja
+Jak długo mogę korzystać z programu holiday plus UNLIMITED?
Aby sprawdzić, jak długo mogą Państwo korzystać z programu holiday plus UNLIMITED, wystarczy kliknąć tutaj
+Jakie świadczenia zawiera pakiet w ramach holiday plus UNLIMITED?

Program holiday plus UNLIMITED oferuje jako świadczenie podstawowe dowolną liczbę bonów hotelowych holiday plus na:

  • nieodpłatne noclegi
  • dla posiadacza karty holiday plus UNLIMITED oraz osoby towarzyszącej
  • w pokoju dwuosobowym, we wszystkich hotelach partnerskich
  • na cały okres ważności karty

W ramach jednego pobytu bonami hotelowymi holiday plus można pokryć koszt od 1 do maksymalnie 6 noclegów. Liczba noclegów, z których można korzystać w danym hotelu, podana jest w opisach poszczególnych obiektów.

Ponadto program holiday plus UNLIMITED zawiera:

  • nielimitowaną liczbę bonów turystcznych o wartości 100,- EUR
  • do wykorzystania na pakiety pobytowe w hotelach partnerskich
  • na cały okres ważności karty
  • na jeden pakiet można wykorzystać 1 bon turystyczny

Oprócz standardowych pobytów z kartą holiday plus UNLIMITED czasowo udostępniane są również liczne oferty promocyjne z odmiennym od podstawowego zakresem świadczeń. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.
+Do czego potrzebny jest bon hotelowy holiday plus/bon turystyczny?

Wydrukowany bon hotelowy holiday plus służy jako "środek płatniczy" podczas urlopu z holiday plus UNLIMITED oraz jako potwierdzenie przynależności do programu holiday plus UNLIMITED.

Bony hotelowe pokryją koszty noclegu w hotelu. Jako członkowie holiday plus UNLIMITED jesteście Państwo upoważnieni do pobrania ze strony internetowej dowolnej liczby bonów hotelowych.

+W jaki sposób otrzymam bony hotelowe holiday plus/turystyczne?
Przy rezerwacjach online bon holiday plus jest przesyłany zaraz po dokonaniu rezerwacji na podany adres e-mail. Rezerwując nocleg bezpośrednio w hotelu lub u innego partnera, po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia rezerwacji z hotelu należy pobrać bon z naszej strony internetowej klikając w przycisk "Pobierz bon" znajdujący się przy opisie hotelu.
+Dlaczego przy pierwszym logowaniu muszę podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia i nie mogę ich później zmienić?
Przy pomocy kombinacji imienia, nazwiska oraz daty urodzenia możliwa jest identyfikacja uczestnika programu. Członkostwo w klubie holiday plus UNLIMITED jest ważne imiennie dla jednej osoby i nie może być przedmiotem cesji na rzecz osób trzecich.
+Czy mogę podarować komuś potwierdzenie rezerwacji w ramach programu holiday plus UNLIMITED?
Nie, potwierdzenie rezerwacji w ramach programu holiday plus UNLIMITED jest przypisane jednej osobie i nie może być przedmiotem cesji na rzecz osób trzecich.
+Zarezerwowałem już pobyt bezpośrednio w hotelu. Czy mogę zrealizować na tę rezerwację mój bon hotelowy/turystyczny?
Nie, opłacenie bonem istniejących już rezerwacji nie jest możliwe.
+Kto jest wydawcą programu holiday plus UNLIMITED?
Program holiday plus UNLIMITED jest ofertą firmy Connex Marketing GmbH z siedzibą w Wels, PNA 4600, w Austrii. Connex istnieje na rynku od 1986 roku, oferując liczne programy hotelowe i pobytowe w wielu krajach.
+Czy kartę holiday plus UNLIMITED można zamówić bezpośrednio w firmie Connex Marketing GmbH?
Nie, karty holiday plus UNLIMITED nie można zamówić bezpośrednio w firmie Connex Marketing GmbH, a jedynie w ramach firmowych programów marketingowych.
+Jak zarezerwować pobyt?
Rezerwacji pobytu w hotelu - od zapytania o pokój do potwierdzenia rezerwacji - dokonasz poprzez naszą stronę internetową tutaj. Potwierdzenie rezerwacji i voucher hotelowy otrzymasz e-mailem. W razie wątpliwości możesz też skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klientów i Rezerwacji 
telefonicznie: 22 209 50 47
mailowo: rezerwacje@connexgroup.net
lub zadzwonić bezpośrednio do wybranego hotelu powołując się na hasło "holiday plus UNLIMITED".
+Czy podczas rozmowy telefonicznej z hotelem muszę wspomnieć, że posiadam kartę holiday plus UNLIMITED?
Tak, telefonując bezpośrednio do hotelu należy powołać się na program holiday plus UNLIMITED. Jeśli hotel przyjmie Twoją rezerwację telefonicznie, poproś mimo to o przesłanie potwierdzenia rezerwacji mailem. Tylko wówczas można skorzystać z vouchera hotelowego holiday plus.
Ważne: Aby skorzystać z krótkiego urlopu holiday plus, potrzebny jest voucher hotelowy. Na naszej stronie internetowej obok opisu wybranego hotelu kliknij „Zamów bon hotelowy” w wybranym hotelu i wypełnij formularz, a następnie otrzymasz voucher hotelowy wysłany e-mailem.
+Które hotele mogę zarezerwować?
Listę hoteli objętych programem holiday plus UNLIMITED można znaleźć tutaj. W zależności od sezonu, regionu urlopowego, tematu urlopu i kategorii hotelu dostępne są różne oferty. Należy pamiętać, że w bardzo popularnych terminach, takich jak Wielkanoc, Boże Narodzenie i ferie szkolne ilość miejsc może być ograniczona.
+Dlaczego nie mogę już wybrać hotelu, który znalazłem?
Oferta hoteli jest stale aktualizowana i rozszerzana lub zmieniana w zależności od sezonu. Podobnie dostępne hotele są tymczasowo (np. z powodu wysokiego obłożenia) lub na stałe usuwane z programu i zastępowane innymi hotelami.
+Ile kosztuje pobyt w hotelu?
Bony holiday plus UNLIMITED pokrywają noclegi dla 2 osób w pokoju dwuosobowym. Obowiązkowo należy opłacić śniadania i obiadokolacje od osoby za każdy zarezerwowany nocleg.
+Jak mogę zapłacić za pobyt w hotelu?
W każdym hotelu za pomocą voucherów hotelowych holiday plus można opłacić od 1 do maks. 6 noclegów. Oprócz tego za każdą osobę do każdego noclegu należy obowiązkowo uiścić opłatę za śniadanie i kolację. Tę kwotę należy zapłacić bezpośrednio w hotelu.
+Czy mogę wykorzystać kilka voucherów hotelowych przy jednej rezerwacji?
Tak, w każdym hotelu można zarezerwować od 1 do maks. 6 noclegów z bonami hotelowymi holiday plus. Na etapie wprowadzania zapytania o rezerwację online zobaczysz informację, jaka jest maksymalna ilość noclegów, które możesz opłacić bonami holiday plus.
+Czy mogę wysłać zapytanie do kilku hoteli jednocześnie?
Tak, przez naszą stronę rezerwacyjną możesz wysłać kilka zapytań w tym samym czasie. Po zaakceptowaniu przez Ciebie wybranej oferty i zarezerwowaniu pobytu pozostałe zapytania zostaną automatycznie zablokowane.
+Nie otrzymuję odpowiedzi na moje pytanie dotyczące rezerwacji. Co należy zrobić?
Prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta i Rezerwacji (tel. 22 209 50 47, e-mail: ideagetin@connexgroup.net) lub bezpośrednio z hotelem.
+Czy mogę wyjechać także sam?
Usługa vouchera obowiązuje zwykle dla 2 osób i opiera się na odpowiednich umowach z naszymi hotelami partnerskimi. Rezerwacja dla pojedynczej osoby zależy od uznania danego hotelu partnerskiego – prosimy o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z hotelem. Zwracamy również uwagę, że hotel może naliczyć dopłatę za pokój jednoosobowy. Różni się ona w zależności od hotelu.
+Czy mogę zabrać ze sobą dzieci?
Oczywiście, możesz również zabrać ze sobą dzieci, o ile opcja ta jest dostępna w danym hotelu. Na naszej stronie rezerwacyjnej w formularzu rezerwacji znajdziesz miejsce na wpisanie ilości i wieku dzieci.
+Czy mogę zabrać ze sobą zwierzę?
Zwierzęta domowe są dozwolone w wielu hotelach. Prosimy o kontakt z odpowiednim hotelem. Należy jednak pamiętać, że ze względów higienicznych zwierzęta z reguły nie mogą przebywać w pomieszczeniach gastronomicznych i wellness.
+Kiedy mogę się wprowadzić do swojego pokoju? I jak długo mogę zostać w swoim pokoju w dniu wyjazdu?
Godziny zameldowania i wymeldowania różnią się w zależności od hotelu. Prosimy o kontakt z wybranym hotelem.
+Mam specjalne potrzeby zdrowotne. Czy istnieje możliwość zrealizowania specjalnych życzeń (np. dania bezglutenowe, poduszki bez pierza itp.)?
Hotele zawsze starają się spełnić wszelkie życzenia klientów. Wiele hoteli oferuje np. pokoje odpowiednie dla alergików, menu bezglutenowe lub żywność bez laktozy. W przypadku specjalnych życzeń prosimy o kontakt bezpośrednio z wybranym hotelem.
+Czy podczas rezerwacji są naliczane dodatkowe opłaty?
Nie, nie ma dodatkowych kosztów, takich jak opłaty za rezerwację itp.
+Nie mogę przyjechać na zarezerwowany pobyt. Co należy zrobić?
Jeśli nie możesz przyjechać na zarezerwowany urlop, prosimy o jak najszybsze poinformowanie o tym hotelu. Obowiązują warunki anulowania rezerwacji danego hotelu lub kraju.

Wiadomośc została wysłana

Wiadomość została wysłana pomyślnie. Otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.

Adres kontaktowy:

vbleasing@connexgroup.net

Obecnie używasz Internet Explorera jako przeglądarki. To nie jest już obsługiwane przez nas, więc są problemy z wyświetlaniem na stronie. Proszę zainstalować inną przeglądarkę, aby wyświetlić stronę poprawnie. Zalecamy Firefox lub Chrome.