1-6 prenocovaní
pre 2 osoby
1200 hotelov
Hotelové poukazy
Ponuka hotelov
Aktuálne informácie ohľadom koronavírusu >

Dovolenka, ako ju máte radi - nezáleží na tom, kde, kedy a ako často!

S holiday plus UNLIMITED máte pokryté všetky Vaše dovolenkové priania: hotelové poukazy pre individuálnu dovolenku do atraktívnych hotelov.

Odporúčané klientmi

Pri načítaní hotelov sa vyskytla chyba!
Všetky hotely
91%
sú veľmi spokojní so spracovaním rezervácií
89%
by odporučil rezervovaný hotel
90%
plánujú opäť stráviť dovolenku v tom istom hoteli
Tripadvisor logo
Siteminder logo
Bestquality logo
Holiday Check logo

Ďalšie špeciálne ponuky

Krátke hotelové balíčky
Informácie

Informácia a kontakt

Lehota platnosti
Hotelový poukaz
Rezervácia
+Ako dlho je platný rezervačný kód holiday plus UNLIMITED?
Platnosť Vášho rezervačného kódu holiday plus UNLIMITED si môžete overiť tu.
+Čo poskytuje program holiday plus UNLIMITED?
S holiday plus UNLIMITED máte pokryté všetky Vaše dovolenkové priania: hotelové poukazy pre individuálnu dovolenku do atraktívnych hotelov.

S holiday plus UNLIMITED získate ako základnú službu:
  • neobmedzený počet hotelových poukazov holiday plus na prenocovania
  • pre Vás ako užívateľa holiday plus UNLIMITED a jednu doprovodnú osobu
  • v dvojlôžkovej izbe v každom partnerskom hoteli holiday plus
  • počas celej doby platnosti
  • S hotelovým poukazom holiday plus môžete pri jednom pobyte v hoteli uhradiť 1 až max. 6 prenocovaní.
Dodatočne k základnej službe máte k dispozícii množstvo špeciálnych ponúk, ktoré sa neústale menia. Tieto špeciálne ponuky sa líšia od základnej služby a sú opísané na webovej stránke.
+Na čo potrebujem hotelový poukaz holiday plus, resp. cestovný poukaz?
Hotelový poukaz holiday plus potrebujete ako platidlo pri dovolenke s holiday plus UNLIMITED, s čím uhradíte ubytovanie v hoteli. Ako užívateľ holiday plus UNLIMITED máte nárok na vyžiadanie neobmedzeného počtu hotelových poukazov holiday plus na tejto webovej stránke.
+Ako sa dostanem k mojim hotelovým poukazom holiday plus, resp. cestovnému poukazu?
Váš hotelový poukaz holiday plus dostanete automaticky e-mailom po úspešnej rezervácii cez online rezervačný systém. Pri telefonickej rezervácii si vyžiadajte Váš hotelový poukaz holiday plus priamo pri príslušnej ponuke.
+Prečo musím pri prvej registrácii zadať meno, priezvisko a dátum narodenia a nemôžem ich neskôr zmeniť?
Jednoznačné priradenie osoby je možné len kombináciou mena, priezviska a dátumu narodenia. Holiday plus UNLIMTIED môže využiť iba jedna osoba (plus doprovodná osoba) a nemôže ho previesť na inú osobu.
+Môžem svoj holiday plus UNLIMITED darovať inej osobe?
Nie, holiday plus UNLIMITED oprávňuje iba jednu osobu k rezervácii, jeho prenášanie na inú osobu nie je možné.
+Zarezervoval/-a som si ubytovanie priamo v hoteli. Môžem na túto rezerváciu uplatniť hotelový, resp. cestovný poukaz?
Nie, dodatočné započítanie na už prevedené rezervácie nie je možné.
+Kto je vydavateľom programu holiday plus UNLIMITED?
Vydavateľom holiday plus UNLIMITED je spoločnosť Connex Marketing GmbH so sídlom Dr.-Schauer-Str. 26, A-4600 Wels, Rakúsko. Spoločnosť je od roku 1986 medzinárodným poskytovateľom jedinečných dovolenkových programov.
+Dostanem holiday plus UNLIMITED tiež priamo u spoločnosti Connex Marketing GmbH?
Nie, holiday plus UNLIMITED nie je možné zakúpiť priamo u Connex Marketing GmbH, môžete ho získať výlučne v rámci marketingových akcií spoločností.
+Ako prebieha rezervácia?
Vašu rezerváciu s hotelovým poukazom od rezervačnej žiadosti až po potvrdenie rezervácie môžete vybaviť online na tejto webovej stránke. Potvrdenie rezervácie a hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom. Prípadne zavolajte do vybraného hotela a rezervujte si pobyt pod heslom „hotelový poukaz holiday plus“. Po úspešnej rezervácii si bezpodmienečne nechajte zaslať z hotela písomné potvrdenie. Dôležité: k rezervácii krátkej dovolenky potrebujete aspoň jeden hotelový poukaz. Na webovej stránke pri príslušnom hoteli kliknite na „K rezervácii" a vyplňte rezervačný formulár. Váš hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom.
+Musím pri telefonickej rezervácii upozorniť hotel na to, že rezervujem pobyt s holiday plus UNLIMITED?
Áno, zavolajte do Vami vybraného hotela a nahláste prosím, že rezervujete prostredníctvom hotelového poukazu holiday plus. Iba takto môžete využiť služby zabezpečené hotelovými poukazmi holiday plus.
Dôležité: K rezervácii krátkej dovolenky potrebujete aspoň jeden hotelový poukaz. Na webovej stránke pri príslušnom hoteli kliknite na „K rezervácii" a vyplňte rezervačný formulár. Váš hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom.
+Ktoré hotely je možné rezervovať?
Všetky hotely nájdete online na tejto webovej stránke. K dispozícii sú rôzne ponuky podľa sezóny, dovolenkovej destinácie, tematiky dovolenky a kategórie hotelov. Neprehliadnite prosím, že v obľúbených termínoch ako Veľká noc, Vianoce, školské prázdniny a pod. môže byť kapacita hotelov obmedzená.
+Prečo už nie je hotel, ktorý som si vybral, v ponuke?
Ponuka partnerských hotelov sa priebežne aktualizuje a rozširuje, prípadne mení v závislosti od sezóny. Existujúce hotely sa prechodne alebo natrvalo vyberajú z programu (napr. z dôvodu vysokého rezervačného vyťaženia) a nahrádzajú sa inými hotelmi.
+Koľko stojí hotelový pobyt?
Prenocovanie/-ia sú hradené hotelovými poukazmi holiday plus. Povinne je potrebné uhradiť raňajky a večeru na osobu a noc.
+Ako zaplatím hotelový pobyt?
S hotelovým poukazom holiday plus môžete pri jednom pobyte v hoteli uhradiť 1 až max. 6 prenocovaní. Povinne je potrebné uhradiť raňajky a večeru na osobu a noc. Sumu povinnej konzumácie zaplatíte priamo v hoteli.
+Môžem pri jednej rezervácii uplatniť viac hotelových poukazov?
Áno, s hotelovým poukazom holiday plus môžete pri jednom pobyte v hoteli uhradiť 1 až max. 6 prenocovaní. Údaje o minimálnej a maximálnej dĺžke pobytu s holiday plus nájdete pri zadaní rezervačnej žiadosti.
+Môžem dopytovať aj viac hotelov súčasne?
Áno, môžete online odoslať niekoľko rezervačných žiadostí. Hneď ako prijmete ponuku a záväzne si zarezervujete Vašu krátku dovolenku, zostávajúce žiadosti sa zablokujú.
+Nedostal/-a som žiadnu odpoveď na moju rezervačnú žiadosť. Čo mám robiť?
Opakovane nadviažte prosím kontakt s hotelom, prípadne skúste to telefonicky. Otázky k podrobnostiam rezervácie môžete dohodnúť telefonicky.
+Môžem absolvovať pobyt aj sám / sama?
Služby hotelového poukazu platia pre 2 osoby a sú viazané vzájomnými dohodami s našimi partnerskými hotelmi. Prijatie rezervácie pobytu jednej osoby záleží na rozhodnutí príslušného hotela – o jej možnosti sa prosíme informujte priamo u hotela. Za rezerváciu jednolôžkovej izby môže hotel účtovať príplatok, ktorý závisí od vybraného hotela.
+Môžu s nami cestovať aj deti?
Vaše deti si môžete vziať so sebou a zarezervovať im ubytovanie online, ak je to pri príslušnom hoteli možné.
+Môžem si zobrať so sebou aj domáceho miláčika?
Domáce zvieratá sú v mnohých hoteloch povolené. Pre informácie kontaktujte prosím príslušný hotel. Neprehliadnite však, že v stravovacej a wellness časti sa zvieratá nemôžu zdržiavať z hygienických dôvodov.
+Kedy môžem obsadiť moju izbu a ako dlho môžem zostať v deň odchodu na izbe?
Časy check-in a check-out sú podľa hotela odlišné. Prosím, kontaktujte Vami vybraný hotel.
+Mám špeciálne zdravotné potreby. Sú možné špeciálne požiadavky? (napr. bezlepkové jedlá, vankúše bez peria atď.)
Hotely sa vždy snažia splniť každé Vaše želanie. Mnoho hotelov ponúka napr. izby pre alergikov, bezlepkové alebo bezlaktózové jedlá. Vaše špeciálne priania nahláste prosím priamo vo Vami vybranom hoteli ešte pred príchodom.
+Vzniknú nejaké poplatky pri rezervácii?
Nie, so žiadnymi poplatkami, ako napr. rezervačný poplatok, netreba počítať.
+Na rezervovaný pobyt nemôžem nastúpiť. Čo mám v takomto prípade robiť?
Prosíme, informujte hotel v čo najkratšom čase o skutočnosti, že na rezervovanú dovolenku nemôžete nastúpiť. Storno poplatky sú odlišné v každom hoteli. V zásade ale platia storno podmienky daného hotela, príp. danej krajiny.

Správa bola úspešne odoslaná.

Správa bola úspešne odoslaná. Spätnú väzbu obdržíte čo najskôr.

Kontaktná adresa:

office-cee@connexgroup.net

Momentálne používate prehliadač Internet Explorer. My to už nepodporujeme, takže na webe sú problémy so zobrazením. Nainštalujte si prosím iný prehliadač, aby sa web správne zobrazoval. Odporúčame Firefox alebo Chrome .