1 prenocovanie
pre 2 osoby
1200 hotelov
Hotelový poukaz holiday plus
Ponuka hotelov

Váš dovolenkový svet holiday plus

Tešte sa na dovolenkový zážitok v mnohých krajinách Európy. Prenocovania sú hradené hotelovými poukazmi holiday plus. Povinne zaplatíte už iba za raňajky a večeru na osobu a noc.

Odporúčané klientmi

Pri načítaní hotelov sa vyskytla chyba!
Všetky hotely
91%
sú veľmi spokojní so spracovaním rezervácií
89%
by odporučil rezervovaný hotel
90%
plánujú opäť stráviť dovolenku v tom istom hoteli
Google logo
Siteminder logo
Bestquality logo
Holiday Check logo

Informácie

Informácia a kontakt

Lehota platnosti
Hotelový poukaz
Rezervácia
+Ako dlho je platný hotelový poukaz?
Platnosť Vášho poukazu si môžete overiť tu.
+Na čo môžem použiť hotelový poukaz?
Hotelový poukaz holiday plus obsahuje ako základnú službu 1 prenocovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe v jednom partnerskom hoteli holiday plus podľa výberu.

Dodatočne k základnej službe máte k dispozícii množstvo špeciálnych ponúk s výnimočným obsahom služieb. Tieto špeciálne ponuky sa odchyľujú od základnej služby a sú opísané na webovej stránke.
+Môžem môj hotelový poukaz darovať inej osobe?
Áno, nakoľko Vaše osobné údaje bude potrebné zadať až v priebehu rezervácie.
+Zarezervoval/-a som si ubytovanie priamo v hoteli. Môžem na túto rezerváciu uplatniť hotelový poukaz?
Dodatočné započítanie na už prevedené rezervácie nie je možné.
+Kto je vydavateľom hotelového poukazu holiday plus?
Vydavateľom hotelového poukazu holiday plus je spoločnosť Connex Marketing GmbH so sídlom Dr.-Schauer-Str. 26, A-4600 Wels, Rakúsko. Spoločnosť je od roku 1986 medzinárodným poskytovateľom jedinečných dovolenkových programov.
+Dostanem hotelový poukaz holiday plus tiež priamo u spoločnosti Connex Marketing GmbH?
Nie, hotelové poukazy holiday plus nie je možné zakúpiť priamo u Connex Marketing GmbH, môžete ich získať výlučne v rámci marketingových akcií spoločností.
+
+
+
+Ako prebieha rezervácia?
Vašu rezerváciu s hotelovým poukazom od rezervačnej žiadosti až po potvrdenie rezervácie môžete vybaviť tu na tejto webovej stránke. Potvrdenie rezervácie a hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom.

Prípadne zavolajte do vybraného hotela a rezervujte si pobyt pod heslom „hotelový poukaz holiday plus“. Po úspešnej rezervácii si bezpodmienečne nechajte zaslať z hotela písomné potvrdenie.
Dôležité: K rezervácii krátkej dovolenky potrebujete aspoň jeden hotelový poukaz. Na webovej stránke pri príslušnom hoteli kliknite na „K rezervácii" a vyplňte rezervačný formulár. Váš hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom.

Rezervačné žiadosti sú v zásade možné najskôr 6 týždňov pred Vami želaným termínom. Mnoho hotelov rád prijme rezervačné žiadosti aj skôr, rozhodnutie závisí od konkrétneho hotela.

K rezervácii špeciálnej ponuky postupujte prosím podľa pokynov uvedených pri príslušnej ponuke.
+Musím pri telefonickej rezervácii upozorniť hotel na to, že rezervujem pobyt s hotelovým poukazom holiday plus?
Áno, zavolajte do Vami vybraného hotela a nahláste prosím, že rezervujete prostredníctvom hotelového poukazu holiday plus. Iba takto môžete využiť služby zabezpečené hotelovými poukazmi holiday plus.
Dôležité: K rezervácii krátkej dovolenky potrebujete aspoň jeden hotelový poukaz. Na webovej stránke pri príslušnom hoteli kliknite na „K rezervácii" a vyplňte rezervačný formulár. Váš hotelový poukaz dostanete obratom e-mailom.
+Ktoré hotely je možné rezervovať?
Všetky hotely nájdete online na tejto webovej stránke. K dispozícii sú rôzne ponuky podľa sezóny, dovolenkovej destinácie, tematiky dovolenky a kategórie hotelov. Neprehliadnite prosím, že v obľúbených termínoch ako Veľká noc, Vianoce, školské prázdniny a pod. môže byť kapacita hotelov obmedzená.
+Prečo už nie je hotel, ktorý som si vybral, v ponuke?
Ponuka partnerských hotelov sa priebežne aktualizuje a rozširuje, prípadne mení v závislosti od sezóny. Existujúce hotely sa prechodne alebo natrvalo vyberajú z programu (napr. z dôvodu vysokého rezervačného vyťaženia) a nahrádzajú sa inými hotelmi.
+Koľko stojí hotelový pobyt?
Prenocovanie je hradené hotelovým poukazom holiday plus. Povinne je potrebné uhradiť raňajky a večeru na osobu a noc. Ceny povinnej konzumácie sú v každom hoteli odlišné.
+Ako zaplatím hotelový pobyt?
S hotelovým poukazom holiday plus môžete pri jednom pobyte v hoteli uhradiť 1 až max. 6 prenocovaní. Povinne je potrebné uhradiť raňajky a večeru na osobu a noc. Sumu povinnej konzumácie zaplatíte priamo v hoteli.
+Môžem pri jednej rezervácii uplatniť viac hotelových poukazov?
Áno, s hotelovým poukazom holiday plus môžete pri jednom pobyte v hoteli uhradiť 1 až max. 6 prenocovaní. Údaje o minimálnej a maximálnej dĺžke pobytu s holiday plus nájdete pri zadaní rezervačnej žiadosti.
+Môžem dopytovať aj viac hotelov súčasne?
Áno, môžete online odoslať niekoľko rezervačných žiadostí. Hneď ako prijmete ponuku a záväzne si zarezervujete Vašu krátku dovolenku, zostávajúce žiadosti sa zablokujú.
+Nedostal/-a som žiadnu odpoveď na moju rezervačnú žiadosť. Čo mám robiť?
Opakovane nadviažte prosím kontakt s hotelom, prípadne skúste to telefonicky. Otázky k podrobnostiam rezervácie môžete dohodnúť telefonicky.
+Môžem absolvovať pobyt aj sám / sama?
Služby hotelového poukazu platia pre 2 osoby a sú viazané vzájomnými dohodami s našimi partnerskými hotelmi. Prijatie rezervácie pobytu jednej osoby záleží na rozhodnutí príslušného hotela – o jej možnosti sa prosíme informujte priamo u hotela. Za rezerváciu jednolôžkovej izby môže hotel účtovať príplatok, ktorý závisí od vybraného hotela.
+Môžu s nami cestovať aj deti?
Vaše deti si môžete vziať so sebou a zarezervovať im ubytovanie online, ak je to pri príslušnom hoteli možné.
+Môžem si zobrať so sebou aj domáceho miláčika?
Domáce zvieratá sú v mnohých hoteloch povolené. Pre informácie kontaktujte prosím príslušný hotel. Neprehliadnite však, že v stravovacej a wellness časti sa zvieratá nemôžu zdržiavať z hygienických dôvodov.
+Kedy môžem obsadiť moju izbu a ako dlho môžem zostať v deň odchodu na izbe?
Časy check-in a check-out sú podľa hotela odlišné. Prosím, kontaktujte Vami vybraný hotel.
+Mám špeciálne zdravotné potreby. Sú možné špeciálne požiadavky? (napr. bezlepkové jedlá, vankúše bez peria atď.)
Hotely sa vždy snažia splniť každé Vaše želanie. Mnoho hotelov ponúka napr. izby pre alergikov, bezlepkové alebo bezlaktózové jedlá. Vaše špeciálne priania nahláste prosím priamo vo Vami vybranom hoteli ešte pred príchodom.
+Vzniknú nejaké poplatky pri rezervácii?
Nie, so žiadnymi poplatkami, ako napr. rezervačný poplatok, netreba počítať.
+Na rezervovaný pobyt nemôžem nastúpiť. Čo mám v takomto prípade robiť?
Prosíme, informujte hotel v čo najkratšom čase o skutočnosti, že na rezervovanú dovolenku nemôžete nastúpiť. Storno poplatky sú odlišné v každom hoteli. V zásade ale platia storno podmienky daného hotela, príp. danej krajiny.

Správa bola úspešne odoslaná.

Správa bola úspešne odoslaná. Spätnú väzbu obdržíte čo najskôr.

Kontaktná adresa:

office-cee@connexgroup.net

Momentálne používate prehliadač Internet Explorer. My to už nepodporujeme, takže na webe sú problémy so zobrazením. Nainštalujte si prosím iný prehliadač, aby sa web správne zobrazoval. Odporúčame Firefox alebo Chrome .